Продаж конфіскованих об’єктів через майданчик «Української універсальної біржі»


Протягом декількох років, продавати та організовувати аукціони з продажу конфіскованої маєтності банкрутів мала державна електронна система. З часом ринок дуже змінився в не найкращий бік . Це замітили люди та учасники торгів. З’являлось все більше випадків нечесної конкуренції, коли виставлений товар віддавався конкретному учаснику за більш зниженою ціною. Через це, кредитори нараду з державою втрачали сотні тисяч гривень.

Згодом ця ситуація змінилась, коли електронні аукціони перейшли на електронний майданчик «Української універсальної біржі». Він отримав 4 рівні акредитації від Міністерства розвитку економіки та торгівлі, що є високим рівнем серед інших електронних майданчиків в Україні. Біржа відповідає різноманітним стандартам Європи та світу, тому вона є найкращою українською торговою біржею.

Декілька слів про роботу торгової біржі «Української універсальної біржі»

Працівники біржі дуже якісно виконують свою роботу:

  • Спеціалісти з кібербезпеки пильно слідкують, аби дії усіх учасників біржі збігалися зі встановленими правилами у регламенті. Також вони стежать за правильним перебігом онлайн аукціонів, аби вони були максимально прозорими та успішними.
  • Менеджери приймають заявки від людей цілодобово, аби вирішувати виниклі проблеми у будь-який зручний час для клієнта.
  • Працівники «УУБ» створили власний канал на YouTube, аби показувати людям, як правильно створювати та брати участь в аукціонах. Крім того, вони покрокова пояснюють інші важливі моменти під час роботи на сайті та на аукціонах.
  • Представники торгової біржі регулярно організовують тренінги та семінари, аби допомагати людям більш якісно та глибоко розуміти роботу різних ринків та мати змогу отримувати прибуток з торгів.

На онлайн аукціонах «Української універсальної біржі» можуть виставлятися товари, такі як: нерухомість, об’єкти малої приватизації, техніка, дорогоцінні речі, ділянки землі, та навіть одяг та взуття. Аби переглянути усі наявні та актуальні аукціони біржі, можна перейти за посиланням www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/poryadok-realizatsii-areshtovanogo-majna-korysna-informatsiya/ та залишати заявки на участь у цих електронних торгах. Це можна зробити відразу ж після реєстрації на офіційному сайті торгової біржі, навіть не виходячи з власного будинку, чи з іншої країни.