Купити нерухомість і авто за допомогою торгів


Автомобілі, нерухомість незалежно від призначення, земельні ділянки будь-якої площі, професійне обладнання високої якості та інші предмети – все це можна в достатній кількості придбати по вигідній ціні на організованих електронних торгах. Торгівля через акредитовані майданчики Прозорро.Продажі дозволяє брати участь у публічних аукціонах всім учасникам на рівних умовах та уникнути тіньових схем. Більше інформації за посиланням: megasale.com.ua.

Особливості онлайн торгівлі через Прозорро

За процедурою проведення торгів постійно і строго стежать досвідчені фахівці та спостерігачі. Відмінно організовані аукціони Прозоро Продажі – це правильний вибір для кожного, хто бажає чесно та ефективно вести бізнес. Однакові умови співпраці – це основна перевага, на яку варто звернути увагу при виборі електронних аукціонів. 

Система сучасних електронних торгів, за допомогою яких проводяться державні закупівлі, може принести досить гарні результати та дати поштовх для розвитку бізнесу. Суть в тому, що сучасні електронні торги можуть виявитися цікавими фактично для кожного підприємця, тому вам слід спробувати долучитися до них та оцінити ті перспективи, які відкриває торгівля на відкритих аукціонах.

Вигода для бізнесу

Сучасні механізми державних закупівель повністю прозорі та і реально можуть відкривати перед підприємцями різні нові шляхи до розвитку. Відкриті торги такого рівня стали серйозним кроком на шляху в боротьбі з корупцією. Саме державні підприємства постійно були замішані в корупційних схемах, але з появою системи Прозорро ситуація кардинально змінилася. Тепер участь в держзакупівлях, торгівля державним майном може взяти кожен бажаючий на рівних умовах, будь то маленька фірма чи величезна корпорація.

Учасникам відкриваються нові можливості, які дозволять вийти на якісно нові результати. Переваги електронних торгів є як для замовників, так і для постачальників. Для перших вони полягають в можливості зниження закупівельної ціни та спрощенні процедури вибору постачальника. Для других електронні торги дозволяють швидко та без особливих витрат знайти нові ринки збуту. Для всіх сторін є також одна загальна перевага – торги проводяться відкрито й прозоро, що виключає корупцію, інші можливі негативні чинники взаємодії між покупцем та продавцем.